Cullman, Alabama Furniture & Mattress Store
Cullman Furniture Market
At Cullman Furniture Market we believe in getting more style for less. We offer a great selection of furniture for your living room, bedroom, dining room, home office, entertainment, accessories, and mattresses, and can help you with your home design and decorating.
Best Sellers
PRODUCTS YOU'LL LOVE
Shop Our Fan Favorites
Talladega Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Modern |
Alta High Leg Lounger
| Brand | Bradington Young |
|---|---|
| Color | Beige, Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Alfresco Alfresco Piazza Rectangular Cocktail Table
| Weight | 107.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 53.50 × 19.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Maddox Power Reclining Chair & a Half w/ Headrest
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
South Hampton Rectangular Fire Pit
| Brand | Lane Venture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glass, Polyethylene |
| Style | Modern, Transitional |
Cullman Furniture Market
Save With Style
At Cullman Furniture Market we believe that everyone can afford stylish furniture with great savings.
Design Tips
You'll Love the Reviews for Cullman Furniture Market!
Here’s what our customers are saying about their Cullman Furniture Market shopping experience.

