Showing 811–825 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Trouper Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Recline, Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Finley Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 102.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Felix Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Talladega Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 39 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Rosewood Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Rowan Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 34 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Ava Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Mateo Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Redwood Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Hawthorn Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Aries Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 88.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...