Showing 856–870 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 95.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Lancer Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Maverick Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Jay Power Wall Recliner w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Stratus Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Trouper Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 118.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Felix Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Talladega Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Dorian Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Rosewood Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Rowan Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 34 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Ava Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...