Showing 946–960 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Turner Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Mateo Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 93 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Turner Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Lennon Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Remote, USB |
| Style | Contemporary |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 73 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Jean Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Reese Right-Arm Sitting Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Contemporary, Transitional |
Roman Reclining Chair and A Half
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining 2-seat Sofa w/ Headrest
| Weight | 263 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 85 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Roman Reclining 2-seat Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 85 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...