Showing 991–1005 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Mackenzie Queen Sleep Sofa
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Natalie Queen Sleep Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Amanda Queen Sleep Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 79 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
Piper Queen Sleep Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Bexley Queen Sleep Sofa
| Weight | 217 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 82 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
Piper Queen Sleep Sofa w/ Chaise
| Weight | 244.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 82 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Kennedy Full Sleep Sofa
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 69 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
Amanda Full Sleep Sofa
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
James Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.0 × 39.0 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual |
Kennedy Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...