Showing 1111–1125 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Soren Power Rocking Recliner
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Joel Power Wall Recliner
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Morrison Power Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Soren Power Wall Recliner
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
James Power Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Talladega Power Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Fletcher High Leg Power Reclining Chair
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Rheeves High Leg Power Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB, Wood |
| Style | Transitional |
Carleton High Leg Power Reclining Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Roscoe duo® Reclining Sofa
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 81 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...