Showing 1141–1155 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Mackenzie Queen Sleep Sofa
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
James Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Greyson Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Jay Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Talladega Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
Apollo Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 228.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Morrison Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Robin Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Hawthorn Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 214 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 68 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Casual |
James Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Jay Power Reclining sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 242 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 233.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Apollo Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 238.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 221.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 75.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Hawthorn Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 74.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...