Showing 1186–1200 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Traditions Traditions Six-Drawer Dresser
| Weight | 247.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 66.00 × 40.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Six-Drawer Dresser
| Weight | 247.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 66.00 × 40.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Five-Drawer Chest
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 44.00 × 59.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Alfresco Alfresco La Riva Upholstered Seat Arm Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.50 × 24.25 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Aperto Rush Side Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 21.50 × 39.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Aldo Eight-Drawer Dresser
| Weight | 242.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 68.00 × 40.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...