Showing 1231–1245 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Mercury Rocking Recliner
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Cassian Rocking Recliner
| Dimensions | 38 × 36 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Charlotte High Leg Reclining Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 38.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Liam Bronze Power Lift Recliner
| Dimensions | 37.5 × 32 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Wynne Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37.5 × 29 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Kells Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37.5 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Maddox Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Dimensions | 40.5 × 36.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Brooks Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Fulton Rocking Recliner
| Dimensions | 38 × 37.5 × 44 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Maddox Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 36.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Casey Power Rocking Recliner
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Mona Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Autumn Lift Chair
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
Destin Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...