Showing 1261–1275 of 1404 resultsSorted by price: low to high
Montage Power Lift Chair
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
Montage Recliner Lift Chair
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
Stella Lift Recliner
| Dimensions | 40 × 30.5 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift |
| Style | Traditional |
Mira Granite Large Power Recliner
| Dimensions | 42 × 38 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Mira Small Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
Mira Small
| Dimensions | 37 × 34 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
StellarComfort UC550
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
Vega Medium Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Beige |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Remote |
Vega Medium Power Lift Chair Recliner (UC556)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Heat, Massage, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Polaris Large Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
Polaris Large Power Lift Chair Recliner (UC559)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Polaris Medium Wide Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
Polaris Medium/Wide
| Dimensions | 37 × 41 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
StellarComfort Artemis Power Lift Chair Recliner (UC562)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Rigel Medium/Large Power Lift Recliner w/Heatwave
| Dimensions | 44 × 40 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...