Showing 76–90 of 95 resultsSorted by price: low to high
Sanctuary Sanctuary Two-Door Thin Display Cabinet – Ebony
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.00 × 32.75 × 84.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Black |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Glass Bunching Curio-Ebony Antiqued Oak
| Weight | 200.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.50 × 44.00 × 90.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Nightstand
| Weight | 114.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Fretwork Nightstand
| Weight | 137.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 37.00 × 33.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Entertainment Console
| Weight | 220.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 68.25 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Buffet
| Weight | 187.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.00 × 59.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Fretwork Nightstand
| Weight | 137.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 37.00 × 33.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CiaoBella Ciao Bella Bar Cabinet
| Weight | 156.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 44.00 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Beige, Black |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Display Cabinet- Natural
| Weight | 235.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 54.00 × 80.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Display Cabinet- Black
| Weight | 235.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 54.00 × 80.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Beige, Black |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary2 Sanctuary C Est La Vie Cocktail Table
| Weight | 83.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 44.00 × 19.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Silver |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...