Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Surfrider Surfrider Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Surfrider |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sundance Sundance Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sundance |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |