Power Headrest
Showing 46–60 of 104 resultsSorted by price: low to high
Easton Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Norris Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Morrison Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Soren Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary |
Randell Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 43.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Maverick Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Felix Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Contemporary |
James Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 113.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Wall Hugger |
| Style | Casual |
Reed Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Jay Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Load more products
Loading...