Power Headrest
Showing 76–90 of 104 resultsSorted by price: low to high
Apollo Power Reclining Sofa w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
Hawthorn Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 74.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Left-Arm Sitting Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
RC Rylea PWR Recliner w/ PWR Headrest
| Weight | 116.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.50 × 30.50 × 41.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Kerley Power Recliner w/ Power Headrest
| Weight | 90.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.50 × 29.50 × 40.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Kerley PWR Swivel Glider Recliner
| Weight | 128.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.00 × 29.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
RC Sterling Swivel Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 138.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.50 × 35.50 × 44.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
RC Sterling Swivel Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 138.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.50 × 35.50 × 44.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
MS Vaughn Zero Gravity Recliner with Power Headrest
| Weight | 115.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 34.50 × 40.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Savion Grandier Power Recliner Sofa w/ Power Headrest
| Weight | 449.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 124.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
MS Savion Grandier Sofa w/PWR Recline PWR Headrest
| Weight | 449.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 124.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
MS Savion Grandier Power Recliner w/ Power Headrest
| Weight | 173.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 47.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige, Brown, Grey |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
MS Savion Grandier PWR Recliner w/PWR Headrest
| Weight | 173.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.00 × 47.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
MS Poise Power Recliner Sofa w/ Power Headrest
| Weight | 262.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.75 × 83.25 × 41.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Poise Power Recliner w/ Power Headrest
| Weight | 136.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.75 × 37.00 × 41.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...