Power Headrest
Showing 91–104 of 104 resultsSorted by price: low to high
MS Lyra Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 150.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 40.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Recliner w/Power Headrest
| Weight | 151.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 40.50 × 42.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Sofa with Power Headrest
| Weight | 299.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 89.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Sofa w/Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 89.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Lyra Zero Gravity Power Sofa with Power Headrest
| Weight | 299.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 89.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Black |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 146.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 34.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 146.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 34.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recline Sofa with Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 78.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recline Sofa with Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 78.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
UC332 Large Power Lift Recliner
| Dimensions | 23 × 34 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Blue, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Heat, Lift, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Rhodes Lift Recliner
| Dimensions | 37 × 37 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lift, Power Recliner |
| Style | Transitional |
5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, USB |
| Style | Transitional |
UC671 5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Faux Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Ultra Cozy Power Recliner Peppercorn
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |