Showing 1–15 of 47 resultsSorted by price: low to high
Margaret Bronze Power Lift Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Lift, Power Recline, Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Clayton Gold Power Lift Recliner w/ Massage & Heat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Massage, Power, Power Lift, Recline, Remote |
| Style | Transitional |
Pinnacle Platinum Power Lift Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Recline, Remote |
| Style | Transitional |
James Silver Power Lift Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Lift, Power Recline, Remote |
| Style | Contemporary |
Miller Bronze Power Lift Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline |
| Style | Casual |
Pinnacle Platinum Power Lift Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline |
| Style | Casual |
Pinnacle Platinum Power Lift Recliner w/ Massage & Heat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Fabric, Massage, Power Lift, Power Recline |
| Style | Casual |
Kenley Power Lift Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Recline |
| Style | Traditional, Transitional |
Sondra Power Lift Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Power Lift, Recline, Remote |
| Style | Casual, Transitional |
Troubador Jr. Beast Lift Chair
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Lift, Power Recline, Remote |
| Style | Casual |
Astor Platinum Power Lift Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Lift, Power Recline |
| Style | Transitional |
Billie Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 32 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Recline |
| Style | Transitional |
Autumn Lift Chair
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Casual |
Destin Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
Destin Power Lift Chair Recliner (UC114)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...