Showing 1–15 of 45 resultsSorted by price: low to high
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Soren Power Rocking Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Morrison Casual Power Rocking Recliner W/ Headrest, Lumbar & USB Port
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Randell Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Reed Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Morrison Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Pinnacle Platinum Power Lift Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Recline, Remote |
| Style | Transitional |
Soren Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Pinnacle Rocking Recliner w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, USB |
| Style | Transitional |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Jay Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Wood |
| Style | Transitional |
Arthur Power Rocking Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Mateo Casual Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | AC, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Modern |
Neo Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Adjustable Headrest, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...