Showing 16–30 of 45 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 78 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Turner Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 255 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 88.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Liam Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Lennon Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 83 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Remote, USB |
| Style | Contemporary |
Jean Bronze Power Lift Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Maverick Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Felix Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Contemporary |
Reed Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 36 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
James Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Jay Power Reclining sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 242 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Casual, Contemporary |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 233.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Apollo Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 238.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Load more products
Loading...