Showing 166–180 of 218 resultsSorted by price: low to high
Hawthorn Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 74.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Left-Arm Sitting Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
RC Rylea PWR Recliner w/ PWR Headrest
| Weight | 116.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.50 × 30.50 × 41.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Stark PWR Recliner w/ PWR Headrest
| Weight | 125.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.50 × 26.50 × 41.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
RC Stark PWR Recliner w/ PWR Headrest
| Weight | 125.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.50 × 26.50 × 41.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Black, Brown |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
RC Stark PWR Swivel Glider Recliner
| Weight | 114.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.75 × 27.25 × 40.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
RC Stark PWR Swivel Glider Recliner
| Weight | 114.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.75 × 27.25 × 40.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Black |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
RC Declan PWR Recliner w/ PWR Headrest
| Weight | 117.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.25 × 28.25 × 41.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Declan PWR Recliner w/ PWR Headrest
| Weight | 117.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.25 × 28.25 × 41.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Black, Brown |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Declan PWR Swivel Glider Recliner
| Weight | 110.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.25 × 28.75 × 41.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Declan PWR Swivel Glider Recliner
| Weight | 110.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.25 × 28.75 × 41.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Black |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Kerley Power Recliner w/ Power Headrest
| Weight | 90.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.50 × 29.50 × 40.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Kerley PWR Swivel Glider Recliner
| Weight | 128.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.00 × 29.50 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
RC Collin PWR Recliner w/ PWR Headrest
| Weight | 110.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.50 × 30.25 × 42.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Black, Brown |
| Features | Leather, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
RC Sterling Swivel Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 138.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.50 × 35.50 × 44.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | RC |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...