Showing 196–210 of 218 resultsSorted by price: low to high
MS Rhea Zero Gravity Power Recline Sofa with Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 78.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
MS Rhea Zero Gravity Power Recline Sofa with Power Headrest
| Weight | 300.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.00 × 78.00 × 43.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | MS |
| Color | Beige |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Kodie Power Rocker Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Randell Power Wall Recliner w/Headrest & Lumbar
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Mercury Rocking Recliner
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Bronze Power Lift Recliner
| Dimensions | 37.5 × 32 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Wynne Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37.5 × 29 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Kells Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37.5 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Maddox Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Dimensions | 40.5 × 36.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Brooks Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Maddox Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 36.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Casey Power Rocking Recliner
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Leighton Power Lift Recline
| Dimensions | 36.6 × 32.3 × 43.4 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Blue |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Sol Lift Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
UC542 Large Power Lift Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline |
Load more products
Loading...