Showing 76–90 of 218 resultsSorted by price: low to high
Finley Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 107.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Arthur Power Rocking Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Talladega Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rosewood Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Rowan Power Rocker Recliner with Headrest and Lumbar
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 34 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | AC, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Modern |
Greyson Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Jay Power Wall Recliner w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Redwood Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Randell Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Joshua Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 116.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Lancer Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Greyson Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...