Showing 91–105 of 218 resultsSorted by price: low to high
Trouper Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 123.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Talladega Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Dorian Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Neo Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Adjustable Headrest, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Rowan Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 34 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Ava Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Soren Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Mateo Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Ezra Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 111.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Platinum Power Lift Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Lift, Power Recline |
| Style | Transitional |
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rheeves High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 114.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Pinnacle Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 78 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...