Showing 1–15 of 29 resultsSorted by price: low to high
Vail Wall Recliner
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Astor Wall Recliner
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
James Wall Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Maverick Wall Recliner
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Finley Wall Recliner
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Felix Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Addison Gliding Recliner
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Ava Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Redwood Wall Recliner
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Ezra Rocking Recliner
| Weight | 81.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Charlotte High Leg Reclining Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 38.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Mona Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Destin Power Lift Chair Recliner (UC114)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Destin Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...