Showing 1–15 of 18 resultsSorted by price: low to high
Linen-Gray Meade Manual Recline
| Weight | 105.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.2 × 35 × 42.5 in |
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Vail Rocking Recliner
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Reclining, Rocking, Upholstered |
| Style | Casual |
Destin UC114-Large Power Lift Chair Recliner
| Dimensions | 39 × 34 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
UC332 Large Power Lift Recliner
| Dimensions | 23 × 34 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Blue, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Heat, Lift, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Rhodes Medium
| Dimensions | 37 × 37 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Reclining |
| Style | Transitional |
Sedona Medium
| Dimensions | 38 × 38.5 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Reclining, USB Ports |
| Style | Transitional |
Mira Granite Large Power Recliner
| Dimensions | 42 × 38 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Mira Small
| Dimensions | 37 × 34 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Vega Medium/Wide
| Dimensions | 42 × 45 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Reclining |
| Style | Transitional |
Polaris Medium/Wide
| Dimensions | 37 × 41 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Rigel Medium/Large Power Lift Recliner w/Heatwave
| Dimensions | 44 × 40 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Rigel Medium/Large Power Lift Recliner
| Dimensions | 44 × 40 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...