Showing 31–45 of 62 resultsSorted by price: low to high
Chatelet Chatelet Buffet
| Weight | 187.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.00 × 59.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary Sanctuary Four-Drawer Thin Console
| Weight | 127.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 72.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Blue |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Melange Melange Console Table
| Weight | 151.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.50 × 48.00 × 34.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Melange |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Bastogne Three-Drawer Nightstand
| Weight | 73.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.50 × 34.75 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Beaumont Beaumont 84in Rectangular Dining Table w-2/22in Leaves
| Weight | 239.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 84.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Beaumont |
| Color | Grey |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CiaoBella Ciao Bella Rectangular End Table
| Weight | 52.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.00 × 24.00 × 25.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Beige, Black |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Narrow Console
| Weight | 79.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.00 × 68.00 × 32.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Grey |
| Features | Metal, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary2 Sanctuary Grand Premier Entertainment Console Blanc
| Weight | 312.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 106.50 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary2 Sanctuary Premier Console Entertainment Blanc
| Weight | 244.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 82.00 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Bunching Curio
| Weight | 233.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 44.00 × 90.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella 60in Round Dining Table
| Weight | 264.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60.00 × 60.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Rectangle Dining Table w/2-20in Leaves
| Weight | 374.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.00 × 88.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...