Showing 46–60 of 62 resultsSorted by price: low to high
Castella Castella 72in Round Urn Table
| Weight | 310.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72.00 × 72.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry St. Hedwig Executive Desk
| Weight | 415.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.50 × 73.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Balcones 60in Friendship Table w/2-12in Leaves
| Weight | 193.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.50 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Mason End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 25.00 × 26.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Williamson Nine-Drawer Dresser
| Weight | 315.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.00 × 72.00 × 38.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Gillespie Five-Drawer Chest
| Weight | 265.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 44.00 × 60.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Woodcreek Queen Mansion Bed
| Weight | 270.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96.25 × 75.50 × 72.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Friendship Table with Two 12-inch Leaves
| Weight | 220.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.00 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Rectangle Cocktail Table
| Weight | 125.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.00 × 52.00 × 18.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Round End Table
| Weight | 83.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 28.00 × 25.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
VeraCruz Vera Cruz Rectangular End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.50 × 24.50 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | VeraCruz |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Alfresco Alfresco Aldo Eight-Drawer Dresser
| Weight | 242.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 68.00 × 40.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...