Showing 46–60 of 90 resultsSorted by price: low to high
Turner Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Dimensions | 38 × 37 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Felix Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Redwood Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Ezra Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 100.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Soren Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Greyson Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Recline, Rocker, Upholstered, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Stratus Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Apollo Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Rowan Power Rocker Recliner with Headrest and Lumbar
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 34 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | AC, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Modern |
Mackenzie Queen Sleep Sofa
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Natalie Queen Sleep Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Amanda Queen Sleep Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 79 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...