Showing 61–75 of 90 resultsSorted by price: low to high
Bexley Queen Sleep Sofa
| Weight | 217 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 82 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
Piper Queen Sleep Sofa w/ Chaise
| Weight | 244.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 82 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Kennedy Full Sleep Sofa
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 69 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
Amanda Full Sleep Sofa
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Sleeper |
| Style | Casual |
James Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.0 × 39.0 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual |
Kennedy Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Rocker, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Trouper Rocking Recliner
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Rocker |
| Style | Casual |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 93.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Morrison Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Soren Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary |
Randell Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 43.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Maverick Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Felix Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Contemporary |
Load more products
Loading...