Showing 76–90 of 90 resultsSorted by price: low to high
Mackenzie Queen Sleep Sofa
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Sleeper |
| Style | Transitional |
Lawrence Rocker Recliner
| Dimensions | 37 × 39 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Jasper Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 38.5 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Kodie Reclina-Rocker Recliner
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Kodie Power Rocker Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Apollo Rocking Recliner
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Maddox Rocking Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Maddox Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Emmons Collection Contemporary Rocking Recliner
| Dimensions | 38.5 × 35.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Emmons Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |