Showing 391–405 of 585 resultsSorted by price: low to high
Archivist Archivist Sideboard
| Weight | 249.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 80.00 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Archivist |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Boheme Boheme Saint Germain Server
| Weight | 224.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.75 × 72.00 × 38.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Boheme |
| Color | Beige, Grey |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Beaumont Beaumont Square End Table
| Weight | 55.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.00 × 26.00 × 25.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Beaumont |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Ciao Bella Telephone Table
| Weight | 77.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.00 × 20.00 × 29.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Castella Castella Bunching Curio
| Weight | 233.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 44.00 × 90.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Alfresco Alfresco Bellissimo Bachelors Chest
| Weight | 116.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 38.50 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Marbella Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Mira Medium Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Apollo Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Adjustable Headrest, Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Heritage Bureau – 9 Drawer – 110-003
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 44.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amish Cherry |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...