Showing 1–15 of 52 resultsSorted by price: low to high
Maisie Upholstered Desk Chair
| Dimensions | 27.5 × 20.25 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Features | Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
Felix Rocker Recliner 10-752
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Rocker, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Trouper Power Rocking Recliner w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Recline, Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual, Traditional |
James Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 98.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Greyson Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Recline, Rocker, Upholstered, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Neo Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Adjustable Headrest, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Ferndale Swivel Chair
| Weight | 85.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Roxie Swivel Chair
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Midtown Swivel Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Dora Swivel Gliding Chair
| Weight | 106.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Maeve Swivel Gliding Chair
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 35.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Dante Swivel Gliding Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 30 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Mackenzie Chair
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 42 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Natalie Chair
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Collins Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...