Showing 31–45 of 52 resultsSorted by price: low to high
Petra Chair & A Half
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Roscoe duo® Reclining Chair
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 35.5 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Bennett duo® Reclining Chair
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Greyson Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual, Traditional |
Maddox Power Reclining Chair & a Half w/ Headrest
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 233.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Maddox Power Reclining Chair and A Half w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Robin Power Reclining Chair and A Half w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 49 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 221.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 75.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Left-Arm Sitting Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Vail Rocking Recliner
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Reclining, Rocking, Upholstered |
| Style | Casual |
Destin Power Lift Chair Recliner (UC114)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
UC332 Large Power Lift Recliner
| Dimensions | 23 × 34 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Blue, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Heat, Lift, Massage, Power, Power Headrest, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Marbella Power Lift Chair Recliner (UC476)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Sedona Power Lift Chair Recliner (UC478)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...