Showing 1–15 of 152 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor End Table
| Brand | Liberty Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual, Rustic |
Leesburg Leesburg Lateral File
| Weight | 130.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Executive L Right Return
| Weight | 351.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 79.00 × 68.25 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Open Bookcase
| Weight | 158.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.50 × 45.00 × 82.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Lateral File
| Weight | 136.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 34.00 × 31.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Executive Desk
| Weight | 288.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.00 × 72.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary Sanctuary Four-Drawer Thin Console – Drift
| Weight | 79.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 72.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Two-Door Thin Display Cabinet – Ebony
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.00 × 32.75 × 84.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Black |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Four-Drawer Thin Console – Ebony
| Weight | 79.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 72.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Thin Console-Amber Sands
| Weight | 88.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.75 × 60.00 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary Sanctuary Glass Bunching Curio-Ebony Antiqued Oak
| Weight | 200.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.50 × 44.00 × 90.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride Bookcase Base
| Weight | 204.98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.50 × 72.25 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride Bunching Bookcase (w/doors)
| Weight | 172.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 36.00 × 86.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride 66” Writing Desk
| Weight | 136.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 66.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Beige, Black |
| Features | Nailheads, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride Lateral File
| Weight | 128.90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 38.50 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...