Showing 16–30 of 152 resultsSorted by price: low to high
500-50 Black Bookcase
| Weight | 143.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.00 × 36.00 × 84.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | 500-50 |
| Color | Black, Brown |
| Features | Metal, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Rhapsody Rhapsody Lateral File
| Weight | 130.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.50 × 39.50 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Rhapsody Rhapsody Executive Desk
| Weight | 418.88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 74.00 × 31.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Rhapsody Rhapsody Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Writing Desk
| Weight | 89.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 48.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Rectangle Leg Dining Table with Two 18” Leaves
| Weight | 206.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 72.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Rectangle Cocktail Table
| Weight | 149.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 54.00 × 21.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Dresser
| Weight | 241.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 68.00 × 40.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Chest
| Weight | 246.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 45.25 × 60.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Nightstand
| Weight | 114.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet King Wood Panel Bed
| Weight | 258.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.00 × 87.00 × 75.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Queen Upholstered Mantle Panel Bed
| Weight | 279.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.25 × 68.50 × 72.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet King Upholstered Mantle Panel Bed
| Weight | 335.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.25 × 84.50 × 72.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Tynecastle Tynecastle Lateral File
| Weight | 112.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Tynecastle |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Refectory Rectangle Trestle Dining Table with Two 22” Leaves
| Weight | 313.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 82.25 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...