Showing 91–105 of 152 resultsSorted by price: low to high
CiaoBella Ciao Bella Bachelors Chest
| Weight | 133.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 40.00 × 33.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Ciao Bella Telephone Table
| Weight | 77.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.00 × 20.00 × 29.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary2 Sanctuary Grand Premier Entertainment Console Blanc
| Weight | 312.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 106.50 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary2 Sanctuary Premier Console Entertainment Blanc
| Weight | 244.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 82.00 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Sanctuary2 Sanctuary C Est La Vie Cocktail Table
| Weight | 83.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 44.00 × 19.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Silver |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Bunching Curio
| Weight | 233.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 44.00 × 90.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella 60in Round Dining Table
| Weight | 264.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60.00 × 60.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Rectangle Dining Table w/2-20in Leaves
| Weight | 374.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.00 × 88.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella 72in Round Urn Table
| Weight | 310.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72.00 × 72.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
5903-80 Round End Table
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 22.00 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | 5903-80 |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Transitional |
HilCountry Pleasanton Bunching Bookcase
| Weight | 187.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.00 × 40.00 × 90.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry St. Hedwig Executive Desk
| Weight | 415.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.50 × 73.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Balcones 60in Friendship Table w/2-12in Leaves
| Weight | 193.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.50 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
HilCountry Mason End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 25.00 × 26.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | HilCountry |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...