Showing 121–135 of 152 resultsSorted by price: low to high
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Three-Drawer Nightstand
| Weight | 112.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 36.00 × 31.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Resin, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Bachelors Chest
| Weight | 134.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.50 × 44.50 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Beige, Cream |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions King Panel Bed
| Weight | 258.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90.50 × 82.75 × 74.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
VeraCruz Vera Cruz Rectangular End Table
| Weight | 66.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.50 × 24.50 × 25.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | VeraCruz |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Surfrider Surfrider Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Surfrider |
| Color | Tan |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sundance Sundance Bar Cabinet
| Weight | 314.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 50.75 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sundance |
| Color | Brown |
| Features | Glass, Light, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Vittorio 80in Rectangle Dining Table w/ 2-22in Leaves
| Weight | 253.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 80.00 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco La Riva Upholstered Seat Arm Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 22.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.50 × 24.25 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco La Riva Ladder Back Side Chair – 2 per carton/price ea
| Weight | 18.50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 23.25 × 38.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco La Riva Ladder Back Swivel Counter Stool
| Weight | 32.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.00 × 20.25 × 39.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Costa Display Cabinet
| Weight | 282.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 46.00 × 90.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Grey |
| Features | Glass, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Piazza Rectangular Cocktail Table
| Weight | 107.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 53.50 × 19.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...