Showing 1126–1140 of 1607 resultsSorted by price: low to high
Maeve Chair
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Logan Circle Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 36.5 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary |
Rheeves High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Wood |
| Style | Transitional |
Cleo 2-Arm Chaise w/ Storage
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 38.5 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Nailheads, Storage, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining Chair & A Half
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Roman Power Reclining Chair & A Half w/ Headrest
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB, Wood |
| Style | Casual |
Roman Reclining Chair & A Half
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...