Showing 16–30 of 53 resultsSorted by price: low to high
Petra Ottoman
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 18 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Meyer Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 30 × 18 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Roundabout Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 18 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Logan Circle Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 36.5 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Contemporary |
Allegra Ottoman
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 27.5 × 19 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
*travis Ottoman
| Dimensions | 44 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Forty West |
| Color | Black |
| Detail Color | Metal |
| Style | Industrial |
| Collection | Travis |
| Features | Fabric |
trace Ottoman
| Dimensions | 40 × 40 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Forty West |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Trace |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...