Showing 106–120 of 180 resultsSorted by price: low to high
Leesburg Leesburg Lateral File
| Weight | 130.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 36.00 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Leesburg |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Executive L Right Return
| Weight | 351.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 79.00 × 68.25 × 30.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Open Bookcase
| Weight | 158.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.50 × 45.00 × 82.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Lateral File
| Weight | 136.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.00 × 34.00 × 31.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Brookhvn Brookhaven Executive Desk
| Weight | 288.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.00 × 72.00 × 30.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Brookhvn |
| Color | Brown |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride Bookcase Base
| Weight | 204.98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.50 × 72.25 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride 76” Executive Desk w/Leather Panels
| Weight | 330.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.00 × 76.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride Bunching Bookcase (w/doors)
| Weight | 172.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 36.00 × 86.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...