Showing 61–75 of 77 resultsSorted by price: low to high
StellarComfort Artemis Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote |
| Style | Transitional |
StellarComfort Artemis Power Lift Chair Recliner (UC562)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging |
| Style | Traditional |
Rigel Medium/Large Power Lift Recliner w/Heatwave
| Dimensions | 44 × 40 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
Rigel Medium/Large Power Lift Recliner
| Dimensions | 44 × 40 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Power, Reclining |
| Style | Transitional |
StellarComfort UC570-L
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
StellarComfort UC570-M
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
UC669 5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
UC671 5-Zone Power Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Charging Station, Customizable, Fabric, Power Footrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recliner, Remote, Upholstered, USB Charging, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
UC682 Power Lift Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Remote |
Capella Medium
| Dimensions | 39 × 33 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Lift, Power Recline, Remote |
| Style | Casual |
Apollo Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Adjustable Headrest, Customizable, Leather, Power, Power Lift, Recline, Reclining Furniture, Remote, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...