Showing 811–825 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Rowan Power Rocker Recliner with Headrest and Lumbar
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 34 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Ava Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Randell Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Hawthorn Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Aries Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 94.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Liam Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | AC, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Modern |
Ezra Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 106.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Lancer Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Jay Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Wood |
| Style | Transitional |
Pinnacle Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 95.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Lancer Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Greyson Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Maverick Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...