Showing 841–855 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Hawthorn Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Aries Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 93.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Lennon Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 30.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Ezra Power Wall Recliner w/ Headrest
| Weight | 105.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Joshua Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 116.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Pinnacle Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 90.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Lancer Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
James Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 118.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Greyson Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Stratus Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Trouper Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 123.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Felix Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Talladega Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 38 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...