Showing 886–900 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Collins Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Kennedy Chair
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Casual, Contemporary |
Dora Chair
| Weight | 56.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 34.5 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Maeve Chair
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Scarlett High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Dante High Leg Reclining Chair
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Brentwood High Leg Reclining Chair
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Riley High Leg Reclining Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
Rheeves High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Wood |
| Style | Transitional |
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Dante High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Brentwood High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 107.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...