Showing 976–990 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Joel Reclining Sofa
| Weight | 201 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Casual |
Norris Reclining Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Robin Reclining Sofa
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Casual |
Hawthorn Reclining Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Traditional |
Roman Reclining Chair & A Half
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Maddox Reclining Chair & A Half
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Robin Reclining Chair & A Half
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 49 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Reese Reclining Loveseat
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 67.5 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Greyson Reclining Loveseat
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Easton Reclining Loveseat
| Weight | 170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 63 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Trouper Reclining Loveseat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Load more products
Loading...