Showing 1006–1020 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Apollo Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 193.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Morrison Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Hawthorn Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 74.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Casual |
Easton Power Reclining Sofa
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 84.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Sofa
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Norris Power Reclining Sofa
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Easton Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Joel Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 264 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 90 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Norris Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 87 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Easton Power Reclining Loveseat
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 63 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Norris Power Reclining Loveseat
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 64 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Soren Power Reclining Loveseat
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...