Showing 1051–1065 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Kennedy Apartment-Size Sofa
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 69 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Amanda Apartment-Size Sofa
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Kirby Apartment-Size Sofa
| Weight | 114.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 71 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Emric Apartment-Size Sofa
| Dimensions | 38 × 67.5 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Petra Apartment-Size Sofa
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 67 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Modern |
Kirby Extra Long Sofa
| Weight | 143.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 92 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Petra Extra Long Sofa
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Amanda Chair & A Half
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 51 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Kirby Chair & A Half
| Weight | 82.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 42.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Petra Chair & A Half
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...