Showing 1156–1170 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 234 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Brooks Power Reclining Sofa w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 221.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 75.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 150.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Apollo Power Reclining Sofa w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
Robin Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 236 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 80 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Hawthorn Power Reclining Loveseat w/ Headrest, Lumbar & Console
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 74.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Casual |
Trouper Power Left-Arm Sitting Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, USB |
| Style | Transitional |
Montrose Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
CC Royce Club Chair
| Weight | 62.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.00 × 29.00 × 32.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CC |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Load more products
Loading...