Showing 1246–1260 of 1385 resultsSorted by price: low to high
Astor Wall Recliner
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
James Wall Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Greyson Wall Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Lawrence Rocker Recliner
| Dimensions | 37 × 39 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Maverick Wall Recliner
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Wynne Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Jay Rocking Recliner
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Jasper Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 38.5 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Sparrow Rocking Recliner
| Dimensions | 38 × 33.5 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocking |
| Style | Transitional |
Kodie Reclina-Rocker Recliner
| Dimensions | 39.5 × 38.5 × 45 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Kodie Power Rocker Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Finley Wall Recliner
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Felix Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Apollo Rocking Recliner
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...