Showing 106–120 of 163 resultsSorted by price: low to high
Rhapsody Rhapsody Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Rhapsody |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Chatelet Chatelet Rectangle Cocktail Table
| Weight | 149.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 54.00 × 21.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Chatelet |
| Color | Tan |
| Features | Resin, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CiaoBella Ciao Bella Cocktail Table
| Weight | 50.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 54.00 × 19.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Beige, Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary2 Sanctuary C Est La Vie Cocktail Table
| Weight | 83.60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.00 × 44.00 × 19.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary2 |
| Color | Silver |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Castella Castella Square Cocktail Table
| Weight | 179.68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.25 × 49.25 × 22.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Castella |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Traditions Traditions Rectangle Cocktail Table
| Weight | 125.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.00 × 52.00 × 18.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Resin, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Alfresco Alfresco Piazza Rectangular Cocktail Table
| Weight | 107.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.00 × 53.50 × 19.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Tan |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
LaGrange La Grange Faison Oval Cocktail Table
| Weight | 45.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 52.00 × 20.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | LaGrange |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CommMarket Commerce & Market Octagonal Cocktail Table
| Weight | 94.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 42.00 × 19.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CommMarket |
| Color | Tan |
| Features | Wood |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...