Showing 1–15 of 29 resultsSorted by price: low to high
Sanctuary Sanctuary Two-Door Thin Display Cabinet – Ebony
| Weight | 171.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.00 × 32.75 × 84.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Black |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Sanctuary Sanctuary Four-Drawer Thin Console – Ebony
| Weight | 79.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.00 × 72.00 × 34.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sanctuary |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Telluride Telluride Bookcase Base
| Weight | 204.98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.50 × 72.25 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride 76” Executive Desk w/Leather Panels
| Weight | 330.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.00 × 76.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride Bunching Bookcase (w/doors)
| Weight | 172.70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 36.00 × 86.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride 66” Writing Desk
| Weight | 136.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 66.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Beige, Black |
| Features | Nailheads, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
Telluride Telluride Lateral File
| Weight | 128.90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 38.50 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Telluride |
| Color | Black |
| Features | Metal, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
500-50 Black Bookcase
| Weight | 143.30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.00 × 36.00 × 84.50 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | 500-50 |
| Color | Black, Brown |
| Features | Metal, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
CiaoBella Ciao Bella Bar Cabinet
| Weight | 156.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 44.00 × 37.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Beige, Black |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Friendship Table- Flaky White/Black
| Weight | 156.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.00 × 60.00 × 36.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Beige, Black |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
CiaoBella Ciao Bella Display Cabinet- Black
| Weight | 235.40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.00 × 54.00 × 80.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Beige, Black |
| Features | Glass, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Load more products
Loading...